Укр Eng

Правила проживання у готелі

Шановні гості, для вашого комфорта та спокою, зверніть увагу на наші правила поведінки у готелі.

Розміщення у готелі о 16.00 за місцевим часом.

У нашому готелі є у наявності номери як для тих, хто не палить (номери 1, 2, 3, 4, 5), так і для бажаючих палити (номери 6, 7, 8, 9, 10), – місця для паління обладнані на балконах, де встановлені попільнички.

Години роботи ресторана з 0.00 до 24.00. Вхід у ресторан у халатах заборонено.

При заселенні у готель ви отримуєте ключ від готельного номера. Якщо вам потрібно ненадовго залишити готель, ключ слід здати адміністратору.

Дотримуйтесь чистоти, бережно ставтесь до майна та обладнання готелю.

Не створюйте умови для виникнення аварій електромереж, водо- та теплопостачальних мереж та інших технічних, інженерних систем та обладнання готелю.

Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не допускаючи виникнення джерел пожежі.

Не турбуйте інших гостей, що проживають у готелі, дотримуйтесь тиші та порядку у номері, та суспільного порядку у готелі.

Відшкодуйте збиток у разі втрати або пошкодження майна готелю. Розмір збитку визначається за цінами прейскуранта готелю на день виявлення збитку.

Забороняється:

 • зберігати та несанкціоновано використовувати піротехнічні вироби;
 • переставляти меблі у номері;
 • тримати у номері тварин, птиць, рептилій, комах та ін.;
 • залишати у номері сторонніх осіб, а також передавати їм ключ від номера.

Гості, що мають за фахом своєї діяльності право на носіння зброї, зобов’язані за вимогою адміністрації надати документи, що засвідчують дане право.

При залишенні номеру необхідно закрити крани, вікна, вимкнути світло, телевізор та інші електроприлади, закрити номер, обов’язково повідомити черговому адміністратору про залишення номера для того, щоб поставити номер на сигналізацію.

При виїзді з готелю виконати повний розрахунок за надані платні послуги, сповістити чергового адміністратора про свій виїзд та здати ключі.

У випадку порушення вказаних умов готель вправі припинити надання готельних умов в односторонньому порядку.

Загальні правила безпеки для відвідувачів комплекса

При використанні особистого електрообладнання користуйтесь тільки розетками, розміщеними в готельних номерах. Будьте уважні, напруга 220 В небезпечна для життя.

Не розбирайте сантехнічені та електроприлади, встановлені у приміщеннях, не відкривайте ніяких щитів та пультів керування, встановлених у приміщеннях готелю; вищеперелічені дії можуть бути небезпечними для життя або призвести до травм.

Шановні гості, будьте гранично уважні та обережні при ходінні по сходам, планування наших будиночків не дозволяє зробити великі та зручні сходи.

На території комплекса у погану погоду можуть бути слизькі доріжки. Особливо на підйомах, спусках та ганках будиночків будьте уважні.

В санвузлах готельних номерів, під час прийняття душа вода попадає на плитку, вона також може бути слизькою.

При палінні на балконах не викидайте недопалки у ліс, це може призвести до пожежі. На всіх балконах встановлені попільнички.

Не залишайте дітей без нагляду у номерах готелю та на території комплекса. Діти можуть знаходитися у дитячій кімнаті під наглядом вихователя або з батьками.

Будьте уважні біля декоративних водойм. Глибина у водоймах значно більша, ніж може здатися. Не використовуйте воду з водойм ні для яких цілей, вода оброблена спеціальними препаратами.

Обов’язки і дії для відвідувачів при виникненні пожежі

У випадку виникнення пожежі (ознак горіння) кожний відвідувач зобов’язаний:

 • невідкладно повідомити про це пожежну охорону (номер телефона виклику 9-101). При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;
 • повідомити про пожежу админістратора комплекса (номер телефону для виклику 203);
 • викликати (по необхідності) інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газову та ін.);
 • вжити заходів щодо сповіщення та евакуації людей та збереження матеріальних цінностей, гасіння пожежі з використанням наявних вогнегасників та інших засобів пожежогасіння (діяти згідно плана евакуації на випадок пожежі);
 • організувати зустріч підрозділів пожежного нагляду, забезпечити бесперешкодний доступ їх до місць виникнення пожежі та надати їм допомогу під час локалізації та ліквідації пожежі.

На території та у приміщеннях комплекса заборонено:

 • користуватися у номерах різноманітними електронагріваючими приладами (кип’ятильниками, електрочайниками, електроплитами та ін.);
 • викидати недопалки на землю (на всій території встановлені попільнички);
 • розводити багаття, використовувати піротехнічні вироби (фейерверки, петарди и т. д.);
 • приносити та зберігати у номерах та на території комплекса легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини та предмети, користуватися для будь-чого відкритим вогнем.