Укр Eng

Ресторан

Ресторан «Мухомор» являє собою цілий комплекс залів, що призначені для різноманітних видів відпочинку у Полтаві. Кожна зала ресторана – це гармонійний витвір дизайнерського мистецтва, прикрашений тематичним оздобленням. Двері нашого ресторана завжди широко відкриті для тих, хто шукає затишну атмосферу, тиху приємну музику та вишукану кухню. Вам прийдеться до смаку майстерність шеф-повара, доповнена першокласним обслуговуванням! Тут ви можете ознайомитись з меню нашого ресторана.

Центральна зала


У центральній залі ресторана «Мухомор» може розміститися до 40 гостей. Окремі кабінки виконані у вигляді затишних бесідок з добротними дерев’яними меблями у стилі мисливського будиночка. Великий екран з HD-якістю нерідко збирає самих затятих уболівальників, поціновувачів спорта та відпочинку у Полтаві.

Банкетна зала


Наша нова банкетна зала класу «Люкс» з самим затишним інтер’єром та зручними меблями з натурального дерева. Для створення у вас святкового настрою зала обладнана чистим та потужним звуком. Освітлення зали варіюється від інтимно-приглушеного до осліплююче-сяючого. Все це зробить незабуваним будь-яке торжество для 70-ти наших гостей. Взимку вас зігріє живе полум’я сучасного каміна, а панорамна стіна зі скла відкриє чарівний вид на засніжений ліс. У літній час наша зала дивним чином перетворюється на велику відкриту веранду. Розсунувши стіну зі скла, ми зануримо вас в атмосферу хвойного ліса та пташиного співу. Завдяки близькому розташуванню дитячої кімнати, чудове проведення часу забезпечено і батькам, і дітям.

Східна кімната


Вигадливо переплелась декоративна в’язь вбрання східної кімнати нашого ресторана. Дуже затишна маленька зала з усамітненими бесідками-кабінками, приглушеним світлом та м’якими диванами, де панує загадкова атмосфера Сходу, дозволяє розслабитися за неспішною грою в нарди та кальяном, даруючи передчуття чудового вечора у полтавському готелі.