Укр Eng

Готельні номери

Ресторанно-готельний комплекс «Мухомор» надає чудову можливість добре відпочити кожному клієнту. Ніщо не діє так освіжаюче, як міцний сон у затишному і комфортному лісовому будиночку, побудованому на галявині соснового лісу. Краєвид, що відкривається з вікна готелю на гарні високі сосни, свіже повітря і щебет птахів у поєднанні з комфортом міських апартаментів високого класу – все це ви знайдете у гостинних будиночках комплекса «Мухомор».

Готель «Мухомор» пропонує 4 номери класу «Стандарт», 1 номер «Стандарт Плюс», 1 номер «Напівлюкс» та 4 номери «Люкс».

Стандарт     Стандарт Плюс      Напівлюкс      Люкс

Номер класу «Напівлюкс», №10 (кімната в основній будівлі)

Ще один комфортабельний номер розташований в основній будівлі ресторанно-готельного комплекса «Мухомор», що відкриває максимально зручний доступ до всіх розваг, розташованих всього одним поверхом нижче. Крім того, у розпорядженні гостей знаходиться велика тераса з літніми меблями, що дозволяє чудово провести святкування будь-якої події у дружній компанії або просто добре відпочити у Полтаві. На терасі обладнане місце для паління.

Окрім двоспального ліжка, у номері класу напівлюкс є м’який куточок на два спальних місця. Номер укомплектовано платяною шафою, кондиціонером та окремим санузлом. Гостям готелю надається уся необхідна техніка, включаючи міський телефон та плазмовий телевізор зі супутниковим телебаченням. У ванній кімнаті ви знайдете свіжий комплект махрових рушників, фен, капці та всю необхідну міні-парфумерію.  Гостям номера класу «Напівлюкс» відкритий доступ до цілодобового ресторанного обслуговування.